Logo| Leasing kredyt samochodowy ( lizing )
strona główna → kredyt obrotowy

Kredyt obrotowy

To doskonała propozycja finansowania bieżącej działalności Twojej firmy, realizacji jej różnorodnych bieżących potrzeb i zwiększenia konkurencyjności dzięki poprawie płynności finansowej.

Kredyt możesz przeznaczyć na:

 • finansowanie bieżącej działalność firmy, w tym najpilniejszych wydatków,
 • poprawę płynności finansowej i na pozyskanie środków dających możliwość wykorzystania pojawiających się okazji biznesowych,
 • spłatę zadłużenia w innym banku w ramach działań rozwojowych firmy,

Nasza oferta:

 • kredyt od 50.000 PLN,
 • możliwość udzielenia kredytu do kwoty 100.000 PLN bez zabezpieczeń rzeczowych,
 • okres kredytowania do 48 miesięcy,
 • możliwość wydłużenia okresu kredytowania do 180 miesięcy przy zabezpieczeniu hipotecznym,

Dla przedsiębiorców, którzy prowadzą działalność gospodarczą od minimum 3 lat oraz rozliczają się w oparciu o księgi rachunkowe mamy ofertę specjalną:

 • kredyt do 1 miliona PLN możliwy do uzyskania bez zabezpieczeń rzeczowych,
 • okres kredytowania do 48 miesięcy,

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług ?

 • nasze doświadczenie pozwoli Ci zoptymalizować posiadane zadłużenie – w przypadku, gdy zdecydujesz się na refinansowanie kredytów z innych banków, My w ramach posiadanych możliwości dobierzemy Ci takie rozwiązanie, dzięki któremu zaoszczędzisz na kosztach obsługi zadłużenia, a jeżeli będziesz potrzebował, to zwiększymy ilość dostępnych środków,
 • dzięki nam zaoszczędzisz czas na załatwienie formalności – spotkamy się z Tobą w miejscu prowadzenia Twojej działalności, aby porozmawiać o Twoich potrzebach,
 • dla Twojej wygody umowy podpisujemy w wybranym przez Ciebie miejscu i czasie,
 • nie musisz martwić się dojazdami - nasza mobilna sieć sprzedaży szybko i sprawnie obsługuje Klientów z całej Polski,

Wypełnij i wyślij niniejszy formularz, a nasz doradca niezwłocznie skontaktuje się z Tobą by porozmawiać o potrzebach Twojej firmy.

Produkt bankowy, który mnie interesuje: *
Inna:
Kwota kredytowania: *
Imię i nazwisko: *
Numer telefonu: *
Adres e-mail:
Miejscowość:

(*) Pola wymagane

Email2:
Ochrona danych
ZAMKNIJ X

Ochrona danych osobowych

Informujemy, iż Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez Biuro Leasingowo-Kredytowe Finansowanie24.pl wyłącznie w celu nawiązania z Państwem kontaktu zmierzającego do udzielenia odpowiedzi na skierowane przez Państwa zapytanie ofertowe. Firma Finansowanie24.pl na mocy umów jest Partnerem Finansowym GETIN Noble Bank SA oraz Autoryzowanym Przedstawicielem GETIN Leasing SA.

Podanie przez Państwa danych osobowych jest dobrowolne, jednakże udzielenie przez firmę Finansowanie24.pl odpowiedzi możliwe będzie jedynie w oparciu o podawane przez Państwa dane osobowe, umożliwiające firmie Finansowanie24.pl nawiązanie z Państwem kontaktu w wybrany przez Państwa sposób, przy czym przetwarzanie danych możliwe jest w tym przypadku na podstawie udzielonej przez Państwa zgody, na podstawie art.23 ust.1 pkt.1 ustawy z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r., Nr 101, poz.926 z późniejszymi zmianami).

W przypadku podania przez Państwa danych osobowych, na mocy przepisu art.24 ust.1 pkt.3 cytowanej ustawy, zachowują Państwo prawo dostępu do Państwa danych oraz ich poprawiania i usunięcia. Administratorem danych osobowych jest firma Finansowanie24.pl SC , ul. Chodkiewicza 5, 31-532 Kraków, tel. 12/424-57-00, e'mail: biuro@finansowanie24.pl.

Jako usługodawca w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 26.08.2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną, firma Finansowanie24.pl SC z siedzibą w Krakowie informuje, iż kontakt z firmą Finansowanie24.pl będącą Partnerem Finansowym GETIN Noble Bank SA oraz Autoryzowanym Przedstawicielem GETIN Leasing SA, z wykorzystaniem drogi elektronicznej możecie Państwo nawiązać również anonimowo lub z wykorzystaniem pseudonimu. Jednakże dla poprawnego nawiązania kontaktu wskazane jest podanie prawdziwych danych osobowych. Jeżeli nie chcą Państwo podawać prawdziwych danych osobowych w formularzu kontaktowym, prosimy skontaktować się z firmą Finansowanie24.pl telefonicznie pod numerem infolinii 600/021-000.

zatwierdź
 
© Copyright 2009 finansowanie24.pl | leasing ( czyt.: lizing ), kredyt samochodowy | oferta
stronę wykonała firma: netboard Janusz Płachno