Logo| Leasing kredyt samochodowy ( lizing )
strona główna → kredyt przetarg

Kredyt "pod przetarg"

Jeśli Twoja firma realizuje inwestycje publiczne na podstawie kontraktów z Jednostkami Samorządu Terytorialnego oraz Skarbu Państwa lub obsługuje takie jednostki w ramach realizowanych kontraktów i potrzebujesz wsparcia finansowego, aby móc zrealizować przetarg, który wygrałeś, ta oferta jest skierowana do Ciebie.

Dla kogo?

O kredyt "pod przetarg" mogą ubiegać się przedsiębiorcy prowadzący działalność gospodarczą przez okres minimum 24 miesięcy, którzy zrealizowali min. 2 kontrakty na rzecz Jednostek Samorządu Terytorialnego lub Jednostek Skarbu Państwa i mogą przedstawić pozytywne opinie lub listy referencyjne od tych kontrahentów.

Nasza oferta

 • kredyt od 50.000 PLN,
 • finansowanie do 70% wysokości kwoty kontraktu netto pozostałej do wypłaty,
 • okres kredytowania od 3 do 24 miesięcy,
 • minimum formalności - brak konieczności przedstawiania sprawozdań finansowych,
 • zabezpieczeniem kredytu będzie cesja umowy zawartej z JST lub JSP,
 • brak opłat za rozpatrzenie wniosku,

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

 • Twoja firma pozyska środki, dzięki czemu unikniesz nieprzewidzianych zdarzeń w trakcie kontratku
 • otrzymasz precyzyjne informacje na temat przebiegu transakcji – w trakcie pierwszego kontaktu przedstawimy Ci plan dalszego przebiegu współpracy z nami,
 • dzięki nam zaoszczędzisz czas na załatwienie formalności – spotkamy się z Tobą w miejscu prowadzenia Twojej działalności, aby porozmawiać o Twoich potrzebach,
 • dla Twojej wygody umowy podpisujemy w wybranym przez Ciebie miejscu i czasie,
 • uproszczona procedura rozpatrzenia wniosku kredytowego jest dopasowana do charakteru Twojej działalności

Wypełnij i wyślij niniejszy formularz, a nasz doradca niezwłocznie skontaktuje się z Tobą by porozmawiać o potrzebach Twojej firmy.

Produkt bankowy, który mnie interesuje: *
Inna:
Kwota kredytowania: *
Imię i nazwisko: *
Numer telefonu: *
Adres e-mail:
Miejscowość:

(*) Pola wymagane

Email2:
Ochrona danych
ZAMKNIJ X

Ochrona danych osobowych

Informujemy, iż Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez Biuro Leasingowo-Kredytowe Finansowanie24.pl wyłącznie w celu nawiązania z Państwem kontaktu zmierzającego do udzielenia odpowiedzi na skierowane przez Państwa zapytanie ofertowe. Firma Finansowanie24.pl na mocy umów jest Partnerem Finansowym GETIN Noble Bank SA oraz Autoryzowanym Przedstawicielem GETIN Leasing SA.

Podanie przez Państwa danych osobowych jest dobrowolne, jednakże udzielenie przez firmę Finansowanie24.pl odpowiedzi możliwe będzie jedynie w oparciu o podawane przez Państwa dane osobowe, umożliwiające firmie Finansowanie24.pl nawiązanie z Państwem kontaktu w wybrany przez Państwa sposób, przy czym przetwarzanie danych możliwe jest w tym przypadku na podstawie udzielonej przez Państwa zgody, na podstawie art.23 ust.1 pkt.1 ustawy z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r., Nr 101, poz.926 z późniejszymi zmianami).

W przypadku podania przez Państwa danych osobowych, na mocy przepisu art.24 ust.1 pkt.3 cytowanej ustawy, zachowują Państwo prawo dostępu do Państwa danych oraz ich poprawiania i usunięcia. Administratorem danych osobowych jest firma Finansowanie24.pl SC , ul. Chodkiewicza 5, 31-532 Kraków, tel. 12/424-57-00, e'mail: biuro@finansowanie24.pl.

Jako usługodawca w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 26.08.2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną, firma Finansowanie24.pl SC z siedzibą w Krakowie informuje, iż kontakt z firmą Finansowanie24.pl będącą Partnerem Finansowym GETIN Noble Bank SA oraz Autoryzowanym Przedstawicielem GETIN Leasing SA, z wykorzystaniem drogi elektronicznej możecie Państwo nawiązać również anonimowo lub z wykorzystaniem pseudonimu. Jednakże dla poprawnego nawiązania kontaktu wskazane jest podanie prawdziwych danych osobowych. Jeżeli nie chcą Państwo podawać prawdziwych danych osobowych w formularzu kontaktowym, prosimy skontaktować się z firmą Finansowanie24.pl telefonicznie pod numerem infolinii 600/021-000.

zatwierdź
 
© Copyright 2009 finansowanie24.pl | leasing ( czyt.: lizing ), kredyt samochodowy | oferta
stronę wykonała firma: netboard Janusz Płachno