Logo| Leasing kredyt samochodowy ( lizing )
strona główna → limit w rachunku bieżącym

Limit w rachunku bieżącym

To prosty i wygodny sposób finansowania wydatków Twojej firmy, który zapewni Ci zabezpieczenie płynności finansowej i pozwoli ze spokojem myśleć o bieżących wydatkach i planach na najbliższą przyszłość.

Kredyt w rachunku bieżącym możesz przeznaczyć na:

 • bieżące wydatki Twojej firmy,
 • zabezpieczenie płynności finansowej,
 • stworzenie rezerwy finansowej dostępnej „od ręki” na wypadek nieprzewidzianych wydatków,
 • sfinansowanie podniesienia majątku obrotowego, w tym:
  • zakup surowców, materiałów i towarów,
  • finansowanie należności za wykonane roboty czy usługi,

Dla kogo ?

O limit w rachunku mogą ubiegać się przedsiębiorcy prowadzący działalność gospodarczą przez okres minimum 12 miesięcy i posiadający rachunek bieżący od co najmniej 3 miesięcy, na którym wykazują obroty w wysokości umożliwiającej spłatę udzielonego kredytu.

Możliwe jest udzielenie kredytu przedsiębiorcy rozpoczynającemu działalność, z zastrzeżeniem, że zostanie on uruchomiony po ustanowieniu zabezpieczeń.

Nasza oferta:

 • kredyt od 50.000 PLN,
 • maksymalna kwota kredytu to trzykrotność średniomiesięcznych wpływów na rachunek,
 • możliwość udzielenia kredytu do kwoty 100.000 PLN bez zabezpieczeń rzeczowych,
 • kredyt udzielany jest bezterminowo bez konieczności corocznego odnawiania ,
 • spłata kredytu odbywa się automatycznie po każdym wpływie środków na rachunek,

Dla przedsiębiorców, którzy prowadzą działalność gospodarczą od minimum 3 lat oraz rozliczają się w oparciu o księgi rachunkowe mamy ofertę specjalną:

 • kredyt do 1 miliona PLN możliwy do uzyskania bez zabezpieczeń rzeczowych,
 • okres kredytowania do 48 miesięcy,

Wypełnij i wyślij niniejszy formularz, a nasz doradca niezwłocznie skontaktuje się z Tobą by porozmawiać o potrzebach Twojej firmy.

Produkt bankowy, który mnie interesuje: *
Inna:
Kwota kredytowania: *
Imię i nazwisko: *
Numer telefonu: *
Adres e-mail:
Miejscowość:

(*) Pola wymagane

Email2:
Ochrona danych
ZAMKNIJ X

Ochrona danych osobowych

Informujemy, iż Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez Biuro Leasingowo-Kredytowe Finansowanie24.pl wyłącznie w celu nawiązania z Państwem kontaktu zmierzającego do udzielenia odpowiedzi na skierowane przez Państwa zapytanie ofertowe. Firma Finansowanie24.pl na mocy umów jest Partnerem Finansowym GETIN Noble Bank SA oraz Autoryzowanym Przedstawicielem GETIN Leasing SA.

Podanie przez Państwa danych osobowych jest dobrowolne, jednakże udzielenie przez firmę Finansowanie24.pl odpowiedzi możliwe będzie jedynie w oparciu o podawane przez Państwa dane osobowe, umożliwiające firmie Finansowanie24.pl nawiązanie z Państwem kontaktu w wybrany przez Państwa sposób, przy czym przetwarzanie danych możliwe jest w tym przypadku na podstawie udzielonej przez Państwa zgody, na podstawie art.23 ust.1 pkt.1 ustawy z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r., Nr 101, poz.926 z późniejszymi zmianami).

W przypadku podania przez Państwa danych osobowych, na mocy przepisu art.24 ust.1 pkt.3 cytowanej ustawy, zachowują Państwo prawo dostępu do Państwa danych oraz ich poprawiania i usunięcia. Administratorem danych osobowych jest firma Finansowanie24.pl SC , ul. Chodkiewicza 5, 31-532 Kraków, tel. 12/424-57-00, e'mail: biuro@finansowanie24.pl.

Jako usługodawca w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 26.08.2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną, firma Finansowanie24.pl SC z siedzibą w Krakowie informuje, iż kontakt z firmą Finansowanie24.pl będącą Partnerem Finansowym GETIN Noble Bank SA oraz Autoryzowanym Przedstawicielem GETIN Leasing SA, z wykorzystaniem drogi elektronicznej możecie Państwo nawiązać również anonimowo lub z wykorzystaniem pseudonimu. Jednakże dla poprawnego nawiązania kontaktu wskazane jest podanie prawdziwych danych osobowych. Jeżeli nie chcą Państwo podawać prawdziwych danych osobowych w formularzu kontaktowym, prosimy skontaktować się z firmą Finansowanie24.pl telefonicznie pod numerem infolinii 600/021-000.

zatwierdź
 
© Copyright 2009 finansowanie24.pl | leasing ( czyt.: lizing ), kredyt samochodowy | oferta
stronę wykonała firma: netboard Janusz Płachno